STUDENT
Logowanie
Wylogowanie
Rejestracja
Panel studenta
Przypomnienie hasła
 

ZAJĘCIA
Plan zajęć
Lista zajęć
 
PLAN ZAJĘĆ


Poniedziałek
09:30 - 11:00 Pływanie
(Ks. Trojdena 2c)
SZCZEPAŃSKI Jacek, mgr 14 / 15
09:30 - 11:00 SiŁownia
(Ks. Trojdena 2c)
KOZIŃSKI Tomasz, mgr 1 / 18
10:00 - 11:30 Fitness Sztangi
(Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr 4 / 18
10:00 - 11:30 Wspinaczka
(Ks. Trojdena 2c)
FLIŚNIK Marek, mgr 13 / 18
11:30 - 13:00 Tenis Ziemny
(Ks. Trojdena 2c)
SZCZEPAŃSKI Jacek, mgr 16 / 18
11:30 - 13:00 Joga
(Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr 18 / 18
11:30 - 13:00 Wspinaczka
(Ks. Trojdena 2c)
FLIŚNIK Marek, mgr 18 / 18
11:30 - 13:00 Nauka I Doskonalenie Pływania
(Ks. Trojdena 2c)
KOZIŃSKI Tomasz, mgr 6 / 15
13:00 - 15:00 Fizjo I Rok 6b
(Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr ---
13:00 - 15:00 Fizjo I Rok 6a
(Ks. Trojdena 2c)
GLINKOWSKA Bożena, mgr ---
14:00 - 15:30 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
MIROSZ Mariusz, mgr 17 / 18
15:30 - 17:00 Boks
(Ks. Trojdena 2c)
MIROSZ Mariusz, mgr 18 / 18
15:30 - 17:00 Techniki Relaksacyjne
(Ks. Trojdena 2c)
KLAŚ-PUPAR Kinga, mgr 18 / 18
16:00 - 17:30 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
KRAWCZYK Paweł, mgr 18 / 18
17:00 - 18:30 Stretching
(Ks. Trojdena 2c)
KLAŚ-PUPAR Kinga, mgr 20 / 20
17:30 - 19:00 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
KRAWCZYK Paweł, mgr 18 / 18
19:00 - 20:30 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
KRAWCZYK Paweł, mgr 18 / 18
19:00 - 20:30 Karate
(Zwycięzców 7/9)
CHRZANOWSKI Jerzy, mgr 7 / 18
20:30 - 22:00 Kobudo
(Zwycięzców 7/9)
CHRZANOWSKI Jerzy, mgr 0 / 18

Wtorek
08:00 - 09:30 Samoobrona
(Ks. Trojdena 2c)
SKOLIMOWSKI Jerzy, mgr 18 / 18
08:30 - 10:00 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
KOZIŃSKI Tomasz, mgr 18 / 18
08:30 - 10:00 Pływanie
(Ks. Trojdena 2c)
SZCZEPAŃSKI Jacek, mgr 15 / 15
09:30 - 11:00 Samoobrona
(Ks. Trojdena 2c)
SKOLIMOWSKI Jerzy, mgr 18 / 18
10:00 - 11:30 Nauka I Doskonalenie Pływania
(Ks. Trojdena 2c)
KOZIŃSKI Tomasz, mgr 8 / 15
10:00 - 11:30 Pływanie
(Ks. Trojdena 2c)
SZCZEPAŃSKI Jacek, mgr 14 / 15
10:00 - 11:30 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
KRAWCZYK Paweł, mgr 18 / 18
11:30 - 13:00 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
KOZIŃSKI Tomasz, mgr 18 / 18
11:30 - 13:00 Kształtowanie Sylwetki
(Ks. Trojdena 2c)
KLAŚ-PUPAR Kinga, mgr 18 / 18
13:00 - 14:30 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
KOZIŃSKI Tomasz, mgr 11 / 18
13:00 - 14:30 Rehabilitacja
(Ks. Trojdena 2c)
KLAŚ-PUPAR Kinga, mgr 9 / 18
13:30 - 15:00 Nauka I Doskonalenie Pływania
(Ks. Trojdena 2c)
BESLER Agnieszka, mgr 9 / 15
13:30 - 15:00 Nauka I Doskonalenie Pływania
(Ks. Trojdena 2c)
MIASKIEWICZ Paweł, mgr 12 / 15
14:30 - 16:00 Step Tbc
(Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr 18 / 18
14:30 - 16:00 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
MIROSZ Mariusz, mgr 18 / 18
15:00 - 16:30 Rm
(Ks. Trojdena 2c)
BESLER Agnieszka, mgr ---
15:00 - 16:30 Rm
(Ks. Trojdena 2c)
MIASKIEWICZ Paweł, mgr ---
16:00 - 17:30 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
MIROSZ Mariusz, mgr 16 / 18
16:00 - 17:30 Pilastes
(Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr 18 / 18
16:00 - 17:30 Siłownia_
(Ks. Trojdena 2c)
MIASKIEWICZ Paweł, mgr 11 / 18
16:30 - 18:00 Rm
(Ks. Trojdena 2c)
BESLER Agnieszka, mgr ---
16:30 - 18:00 Rm
(Ks. Trojdena 2c)
MIASKIEWICZ Paweł, mgr ---
17:30 - 19:00 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
GAWIN Krzysztof, mgr 18 / 18
18:30 - 20:00 Samoobrona Rm
(Ks. Trojdena 2c)
SKOLIMOWSKI Jerzy, mgr ---
18:30 - 20:00 Karate
(Ciołka 27)
STACHOWIAK Radosław, mgr 10 / 18
19:00 - 20:30 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
GAWIN Krzysztof, mgr 15 / 18
20:30 - 22:00 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
KRAWCZYK Paweł, mgr 18 / 18

Środa
08:00 - 09:30 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
MIROSZ Mariusz, mgr 18 / 18
11:00 - 12:30 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
PROKURAT Grażyna, mgr 15 / 18
11:30 - 13:00 Extreme Fat Burn
(Ks. Trojdena 2c)
KRAWCZYK Paweł, mgr 0 / 18
11:30 - 13:00 Kształtowanie Sylwetki W Wodzie
(Ks. Trojdena 2c)
KLAŚ-PUPAR Kinga, mgr 16 / 18
11:30 - 13:00 Tenis Ziemny
(Ks. Trojdena 2c)
SZCZEPAŃSKI Jacek, mgr 18 / 18
12:30 - 14:00 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
PROKURAT Grażyna, mgr 18 / 18
13:00 - 14:30 Extreme Fat Burning
(Ks. Trojdena 2c)
KRAWCZYK Paweł, mgr 11 / 18
13:30 - 15:00 Pływanie
(Ks. Trojdena 2c)
SZCZEPAŃSKI Jacek, mgr 15 / 15
14:00 - 15:30 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
PROKURAT Grażyna, mgr 18 / 18
14:30 - 16:00 Techniki Relaksacyjne
(Ks. Trojdena 2c)
KLAŚ-PUPAR Kinga, mgr 30 / 30
15:30 - 17:00 Fitness Shape
(Ks. Trojdena 2c)
BESLER Agnieszka, mgr 18 / 18
15:30 - 17:00 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
GAWIN Krzysztof, mgr 18 / 18
17:00 - 18:30 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
GAWIN Krzysztof, mgr 18 / 18
17:00 - 18:30 Pilastes
(Ks. Trojdena 2c)
BESLER Agnieszka, mgr 18 / 18
17:30 - 19:00 Koszykówka
(Ks. Trojdena 2c)
SZCZEPAŃSKI Jacek, mgr 17 / 18
18:30 - 20:00 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
GAWIN Krzysztof, mgr 18 / 18
19:00 - 20:30 Karate
(Zwycięzców 7/9)
CHRZANOWSKI Jerzy, mgr 2 / 18
20:30 - 22:00 Kobudo
(Zwycięzców 7/9)
CHRZANOWSKI Jerzy, mgr 0 / 18

Czwartek
08:00 - 09:30 Katorżnik - Trening Obwodowy
(Ks. Trojdena 2c)
KOSIK Grzegorz, mgr 13 / 18
08:30 - 10:30 Fizjo Ii Rok 4a
(Ks. Trojdena 2c)
GLINKOWSKA Bożena, mgr ---
08:30 - 10:30 Fizjo Ii Rok 4b
(Ks. Trojdena 2c)
SOBIANEK Anna, mgr ---
09:30 - 11:00 Samoobrona K.
(Ks. Trojdena 2c)
KOSIK Grzegorz, mgr 12 / 18
10:00 - 11:30 Stretching
(Ks. Trojdena 2c)
KLAŚ-PUPAR Kinga, mgr 18 / 18
10:30 - 12:00 Fitness Shape
(Ks. Trojdena 2c)
BESLER Agnieszka, mgr 18 / 18
11:00 - 12:30 Samoobrona
(Ks. Trojdena 2c)
KOSIK Grzegorz, mgr 11 / 18
11:00 - 12:30 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
PROKURAT Grażyna, mgr 15 / 18
11:30 - 13:00 Techniki Relaksacyjne
(Ks. Trojdena 2c)
KLAŚ-PUPAR Kinga, mgr 18 / 18
12:00 - 13:30 Pilastes
(Ks. Trojdena 2c)
BESLER Agnieszka, mgr 17 / 18
12:30 - 14:00 Fizjo Ii Rok 3b
(Ks. Trojdena 2c)
SOBIANEK Anna, mgr ---
12:30 - 14:00 Fizjo Ii Rok 3a
(Ks. Trojdena 2c)
GLINKOWSKA Bożena, mgr ---
12:30 - 14:00 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
PROKURAT Grażyna, mgr 15 / 18
13:00 - 16:00 Nordic Walking (daty W Planie)
(Ks. Trojdena 2c)
KLAŚ-PUPAR Kinga, mgr 16 / 18
13:00 - 16:00 Nordic Walking (daty W Planie)
(Ks. Trojdena 2c)
KLAŚ-PUPAR Kinga, mgr 16 / 18
14:00 - 15:30 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
PROKURAT Grażyna, mgr 18 / 18
14:00 - 15:30 Fizjo Ii Rok 1a
(Ks. Trojdena 2c)
GLINKOWSKA Bożena, mgr ---
14:00 - 15:30 Fizjo Ii Rok 1b
(Ks. Trojdena 2c)
SOBIANEK Anna, mgr ---
14:30 - 16:00 Joga
(Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr 18 / 18
14:30 - 16:00 Boks
(Ks. Trojdena 2c)
MIROSZ Mariusz, mgr 18 / 18
15:30 - 17:00 Fizjo Ii Rok 2b
(Ks. Trojdena 2c)
SOBIANEK Anna, mgr ---
15:30 - 17:00 Fizjo Ii Rok 2a
(Ks. Trojdena 2c)
GLINKOWSKA Bożena, mgr ---
16:00 - 17:30 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
MIROSZ Mariusz, mgr 18 / 18
16:00 - 17:30 Pilastes
(Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr 18 / 18
17:30 - 19:00 Siatkówka
(Ks. Trojdena 2c)
STRADOMSKI Antoni, mgr 18 / 18
18:30 - 20:00 Samoobrona Rm
(Ks. Trojdena 2c)
SKOLIMOWSKI Jerzy, mgr ---
20:00 - 21:30 Tai Chi
(Ciołka 27)
KLAŚ-PUPAR Kinga, mgr 7 / 20
20:30 - 22:00 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
KRAWCZYK Paweł, mgr 18 / 18

Piątek
08:00 - 09:30 Fizjo I Rok 2a
(Ks. Trojdena 2c)
GLINKOWSKA Bożena, mgr ---
08:00 - 09:30 Fizjo I Rok 2b
(Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr ---
08:00 - 09:30 Crossfit
(Ciołka 27)
MIROSZ Mariusz, mgr 18 / 18
09:30 - 11:00 Crossfit
(Ciołka 27)
MIROSZ Mariusz, mgr 14 / 18
09:30 - 11:00 Fizjo I Rok 5b
(Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr ---
09:30 - 11:00 Fizjo I Rok 5a
(Ks. Trojdena 2c)
GLINKOWSKA Bożena, mgr ---
10:00 - 11:30 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
MIASKIEWICZ Paweł, mgr 18 / 18
10:30 - 12:00 Fitness
(Ks. Trojdena 2c)
BESLER Agnieszka, mgr 18 / 18
11:00 - 12:30 Wspinaczka
(Ks. Trojdena 2c)
CZARNECKI Gniewomir, mgr 18 / 18
11:00 - 12:30 Fizjo I Rok 1a
(Ks. Trojdena 2c)
GLINKOWSKA Bożena, mgr ---
11:00 - 12:30 Fizjo I Rok 1b
(Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr ---
11:30 - 13:00 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
MIASKIEWICZ Paweł, mgr 17 / 18
12:00 - 13:30 Pilastes
(Ks. Trojdena 2c)
BESLER Agnieszka, mgr 18 / 18
12:30 - 14:00 Wspinaczka
(Ks. Trojdena 2c)
CZARNECKI Gniewomir, mgr 18 / 18
12:30 - 14:00 Fizjo I Rok 4a
(Ks. Trojdena 2c)
GLINKOWSKA Bożena, mgr ---
12:30 - 14:00 Fizjo I Rok 4b
(Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr ---
13:00 - 14:30 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
MIASKIEWICZ Paweł, mgr ---
13:00 - 14:30 Siłownia_
(Ks. Trojdena 2c)
MIASKIEWICZ Paweł, mgr 11 / 18
14:00 - 16:00 Fizjo I Rok 3b
(Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr ---
14:00 - 16:00 Fizjo I Rok 3a
(Ks. Trojdena 2c)
GLINKOWSKA Bożena, mgr ---
14:30 - 16:00 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
KRAWCZYK Paweł, mgr 18 / 18
16:00 - 17:30 Siłownia
(Ks. Trojdena 2c)
KRAWCZYK Paweł, mgr 16 / 18
18:30 - 20:00 Samoobrona Rm
(Ks. Trojdena 2c)
SKOLIMOWSKI Jerzy, mgr ---

Sobota
10:00 - 14:00 W Fitness Pocz.10.11,18.11,19.01
(Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr 12 / 12
10:00 - 14:00 W Fitness Pocz.10.11,18.11,19.01
(Ks. Trojdena 2c)
SOBIANEK Anna, mgr 12 / 12

Niedziela
10:00 - 14:00 W Fitness Zaaw.11.11,18.11,20.01
(Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr 12 / 12
10:00 - 14:00 W Fitness Zaaw.11.11,18.11,20.01
(Ks. Trojdena 2c)
SOBIANEK Anna, mgr 12 / 12


Kliknij na nazwę przedmiotu aby się na niego zapisać lub przepisać. Po prawej stronie znajduje się aktualny stan miejsc.


Akademia Medyczna w Warszawie
Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
2008 - 2018

Projekt i wykonanie: Mateusz Staniszew