STUDENT
Logowanie
Wylogowanie
Rejestracja
Panel studenta
Przypomnienie hasła
 

ZAJĘCIA
Plan zajęć
Lista zajęć
 
LISTA DOSTĘPNYCH ZAJĘĆ


Kliknij na dany przedmiot na poniższej liście, aby się na niego zapisać lub przepisać.

# nazwa przedmiotu prowadzący liczba miejsc
100 Samoobrona
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
SKOLIMOWSKI Jerzy, mgr 18 / 18
101 Pływanie -nauka I Doskonalenie
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
SZCZEPAŃSKI Jacek, mgr 15 / 15
102 Karate
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
CHRZANOWSKI Jerzy, mgr 10 / 18
103 Siłownia
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
MIROSZ Mariusz, mgr 15 / 15
104 Boks (podstawy)
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
MIROSZ Mariusz, mgr 18 / 18
105 Siłownia
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
KRAWCZYK Paweł, mgr 13 / 18
106 Siłownia
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
KRAWCZYK Paweł, mgr 12 / 12
107 Okinawa Karate
ZS. nr 77 im. B.Prusa (Zwyciezców 7/9)
Duża sala
CHRZANOWSKI Jerzy, mgr 7 / 12
108 Okinawa Kobudo
ZS. nr 77 im. B.Prusa (Zwyciezców 7/9)
Duża sala
CHRZANOWSKI Jerzy, mgr 4 / 12
109 Piłka Ręczna
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
KRAWCZYK Paweł, mgr 3 / 4
200 Pływanie -nauka I Doskonalenie
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
SZCZEPAŃSKI Jacek, mgr 15 / 15
201 Kształtowanie Sylwetki
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
KLAŚ-PUPAR Kinga, mgr 16 / 18
202 Wspinaczka
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
FLIŚNIK Marek, mgr 18 / 18
203 Pływanie -nauka I Doskonalenie
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
SZCZEPAŃSKI Jacek, mgr 15 / 15
204 Samoobrona Dla Kobiet
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
KOSIK Grzegorz, mgr 15 / 18
205 Techniki Relaksacyjne
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
KLAŚ-PUPAR Kinga, mgr 18 / 18
206 Wspinaczka
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
FLIŚNIK Marek, mgr 18 / 18
207 Piłka Nożna
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
SZCZEPAŃSKI Jacek, mgr 15 / 18
208 Step
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr 18 / 18
209 Miecz Tai Chi
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
KLAŚ-PUPAR Kinga, mgr 16 / 18
210 Siłownia
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
MIROSZ Mariusz, mgr 18 / 18
211 Piłka Nożna
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
SZCZEPAŃSKI Jacek, mgr 16 / 18
212 Sztangi
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr 14 / 16
213 Siłownia
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
MIROSZ Mariusz, mgr 15 / 15
214 Ratownictwo Medyczne - Pływanie
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
BESLER Agnieszka, mgr ---
215 Ratownictwo Medyczne - Pływanie
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
MIASKIEWICZ Paweł, mgr ---
216 Pilates
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr 18 / 18
217 Siłownia
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
GAWIN Krzysztof, mgr 18 / 18
218 Ratownictwo Medyczne - Pływanie
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
BESLER Agnieszka, mgr ---
219 Ratownictwo Medyczne - Pływanie
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
MIASKIEWICZ Paweł, mgr ---
220 Siłownia
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
GAWIN Krzysztof, mgr 18 / 18
221 Wf Z Elem. Samoobrony (rm)
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
SKOLIMOWSKI Jerzy, mgr ---
222 Ratownictwo Medyczne - Pływanie
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
BESLER Agnieszka, mgr ---
223 Ratownictwo Medyczne - Pływanie
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
MIASKIEWICZ Paweł, mgr ---
224 Siłownia
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
KRAWCZYK Paweł, mgr 15 / 15
225 Karate
Sala Ciołka (Ciołka 27)
STACHOWIAK Radosław, dr 9 / 18
300 Siłownia
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
MIROSZ Mariusz, mgr 18 / 18
301 Siłownia
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
MIROSZ Mariusz, mgr 18 / 18
302 Samoobrona
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
SKOLIMOWSKI Jerzy, mgr 18 / 18
303 Black Roll
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
KLAŚ-PUPAR Kinga, mgr 14 / 18
304 Siłownia
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
PROKURAT Grażyna, mgr 18 / 18
305 Rehabilitacja (zw.lekarskie)
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
KLAŚ-PUPAR Kinga, mgr 10 / 20
306 Tenis Ziemny
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
SZCZEPAŃSKI Jacek, mgr 18 / 18
307 Extreme Fat Burner
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
KRAWCZYK Paweł, mgr 18 / 18
308 Siłownia
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
PROKURAT Grażyna, mgr 15 / 15
309 Extreme Fat Burner
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
KRAWCZYK Paweł, mgr 17 / 18
310 Siłownia
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
PROKURAT Grażyna, mgr 15 / 15
311 Fitness Shape
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
BESLER Agnieszka, mgr 18 / 18
312 Siłownia
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
GAWIN Krzysztof, mgr 15 / 15
313 Pilates
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
BESLER Agnieszka, mgr 18 / 18
314 Siłownia
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
GAWIN Krzysztof, mgr 15 / 15
315 Pływanie -nauka I Doskonalenie
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
BESLER Agnieszka, mgr 14 / 15
316 Okinawa Karate
ZS. nr 77 im. B.Prusa (Zwyciezców 7/9)
Duża sala
CHRZANOWSKI Jerzy, mgr 6 / 12
317 Okinawa Kobudo
ZS. nr 77 im. B.Prusa (Zwyciezców 7/9)
Duża sala
CHRZANOWSKI Jerzy, mgr 0 / 12
318 Piłka Ręczna
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
KRAWCZYK Paweł, mgr 4 / 4
400 Zajęcia Ruchowe Na Pływalni
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
SOBIANEK Anna, mgr ---
401 Zajęcia Ruchowe Na Pływalni
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
GLINKOWSKA Bożena, mgr ---
402 Stretching
Sala Ciołka (Ciołka 27)
KLAŚ-PUPAR Kinga, mgr 14 / 18
403 Siłownia
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
PROKURAT Grażyna, mgr 15 / 15
404 Pływanie -nauka I Doskonalenie
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
GLINKOWSKA Bożena, mgr 15 / 15
405 Fitness Tbc
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
BESLER Agnieszka, mgr 17 / 18
406 Samoobrona Dla Kobiet
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
KOSIK Grzegorz, mgr 12 / 18
407 Techniki Relaksacyjne
Sala Ciołka (Ciołka 27)
KLAŚ-PUPAR Kinga, mgr 14 / 18
408 Siłownia
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
PROKURAT Grażyna, mgr 18 / 18
409 Pilates
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
BESLER Agnieszka, mgr 18 / 18
410 Functional Training
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
WILK Marcin, mgr 17 / 18
411 Włócznia Tai Chi
Sala Ciołka (Ciołka 27)
KLAŚ-PUPAR Kinga, mgr 13 / 18
412 Zajęcia Ruchowe Na Pływalni
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
SOBIANEK Anna, mgr ---
413 Zajęcia Ruchowe Na Pływalni
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
GLINKOWSKA Bożena, mgr ---
414 Siłownia
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
PROKURAT Grażyna, mgr 15 / 15
415 Functional Training
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
WILK Marcin, mgr 17 / 18
416 Interwał
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr 18 / 18
417 Zajęcia Ruchowe Na Pływalni
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
SOBIANEK Anna, mgr ---
418 Zajęcia Ruchowe Na Pływalni
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
GLINKOWSKA Bożena, mgr ---
419 Boks (podstawy)
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
MIROSZ Mariusz, mgr 17 / 18
420 Pilates
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr 18 / 18
421 Zajęcia Ruchowe Na Pływalni
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
SOBIANEK Anna, mgr ---
422 Zajęcia Ruchowe Na Pływalni
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
GLINKOWSKA Bożena, mgr ---
423 Interwał -trening Wytrzym-siłowy
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
SOBIANEK Anna, mgr 13 / 20
424 Siatkówka
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
STRADOMSKI Antoni, mgr 18 / 18
425 Wf Z Elem. Samoobrony (rm)
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
SKOLIMOWSKI Jerzy, mgr ---
426 Siłownia
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
KRAWCZYK Paweł, mgr 5 / 12
427 Okinawa Karate - Początkujący
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
KUNCE Piotr, instr. 17 / 18
500 Zajęcia Ruchowe Na Pływalni
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
GLINKOWSKA Bożena, mgr ---
501 Zajęcia Ruchowe Na Pływalni
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr ---
502 Crossfit
Sala Ciołka (Ciołka 27)
MIROSZ Mariusz, mgr 18 / 18
503 Zajęcia Ruchowe Na Pływalni
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
GLINKOWSKA Bożena, mgr ---
504 Zajęcia Ruchowe Na Pływalni
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr ---
505 Crossfit
Sala Ciołka (Ciołka 27)
MIROSZ Mariusz, mgr 18 / 18
506 Siłownia
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
MIASKIEWICZ Paweł, mgr 15 / 15
507 Fitness Shape
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
BESLER Agnieszka, mgr 18 / 18
508 Zajęcia Ruchowe Na Pływalni
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
GLINKOWSKA Bożena, mgr ---
509 Zajęcia Ruchowe Na Pływalni
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr ---
510 Siłownia
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
MIASKIEWICZ Paweł, mgr 15 / 15
511 Wspinaczka
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
CZARNECKI Gniewomir, instr. 18 / 18
512 Pilates
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
BESLER Agnieszka, mgr 18 / 18
513 Zajęcia Ruchowe Na Pływalni
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
GLINKOWSKA Bożena, mgr ---
514 Zajęcia Ruchowe Na Pływalni
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr ---
515 Siłownia
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
MIASKIEWICZ Paweł, mgr 15 / 15
516 Zajęcia Ruchowe Na Pływalni
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
GLINKOWSKA Bożena, mgr ---
517 Zajęcia Ruchowe Na Pływalni
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr ---
518 Siłownia
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
KRAWCZYK Paweł, mgr 15 / 15
600 Warsztaty Fitness PoczĄtkujĄcy
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr 12 / 12
601 Warsztaty Fitness PoczĄtkujĄcy
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
SOBIANEK Anna, mgr 12 / 12
700 Warsztaty Fitness Zaawansowani
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
WALENDA Marzena, mgr 12 / 12
701 Warsztaty Fitness Zaawansowani
Centrum Sportowo-Rehabiltacyjne WUM (Ks. Trojdena 2c)
SOBIANEK Anna, mgr 10 / 12


Akademia Medyczna w Warszawie
Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
2008 - 2018

Projekt i wykonanie: Mateusz Staniszew